Search anything you want.

Search anything you want.

OSTA MEIE POEST

Meie e-poest leiate endale taskukohase raha eest uue või kasutatud seadme.

MÜÜ OMA VANA MEILE

Olenemata seisukorras ostame tagasi kõik rikkis, vedeliku kahjustusega, katkised seadmed. Pakume omaltpoolt turu parimat hinda. Tule kohapeale või siis kasuta meie kontakti vormi.

VAHETA OMA VANA SEADE

Alati on probleemiks vana seadme olemasolu, kuid meie juures on võimalik vana seade uuema või vanema vastu vahetada. Kõige lihtsam selleks on tulla kohapeale ning teavitada teenindajat oma seadme vahetusest ning koos teenindajaga valite välja endale järgmise seadme.

KIIRED VÄLJAMAKSED
Niipea kui seade on meie hoolduskeskusesse jõudnud vaadatakse seade üle 3 tunni jooksul ning teostatakse väljamakse!
 

Kõige kiirem viis seade meieni toimetada on külastada meie teenindus punkti. Väljamaksed 3 tunni jooksul peale seadme teenindajale andmist.

15 PÄEVANE PANTIMINE.
Meie juures saate ka oma seadme alusel 15 päevaks raha laenata. Kuid selleks on vaja kindlasti ise kohapeale tulla ning täita vajalik paberimajandus.
 

15 päevaks telefon meile panti jätta on hea viis ootamatute kulutuste tegemiseks.

PUUDUVAD IGASUGUSED RISKID
Müües või vahetades ei kaasne mingeid riske, uuele seadmele saate garantii meie poolt ning vana seadme kas ostame ära või utiliseerime vastavalt kliendi soovile.
 

Seadmete utiliseerimine on tasuta teie jaoks, ainuke vaev kas kutsuda meid kohale ära viima asju või tulla kohapeale ning saame teile pakkuda ka raha antud asjade eest.